Saç Dökülmesine Çözüm Önerileri

Saç Dökülmesine Çözüm Önerileri

Saç Dökülmesine Çözüm ÖnerileriÖzellikle erkeklerin saçlarının tel tel dökülmesi, pek çoğumuzun başına gelebilecek bir hadisedir. Fakat bu durumu içimize atmak ve karamsarlığa bürünmek, olağanı kabullenmek, şu andaki teknoloji şartlarına göre yapılması gerekli olan bir çözüm yolu değildir. Saç dökülmesine çözüm önerileri kısıtlı bir konudur.  Etrafınızdaki saçları gür olan arkadaşlarınızın, sevdiklerinizin yanında bölgesel yada başınızın büyük bölümünde yer alan saç dökülmesi (kellik) sorununa şirketimiz bünyesinde çözüm üretilmemiz mümkündür.

Saç Dökülmesine Çözüm Önerilerimiz

Saç Ekimi Yaptırmak

Bu alanında kendimizi daha iyi ifade etmek istiyoruz. Lütfen okumaya devam edin!

Seçkin ve pek çok uzman hekimin tercih sebebi ve kişilerinde olası verimliliği artırma yönündeki eğilimleri genelde fue tekniği ile çalışmalarını, bu yöntemi seçmelerini gerektirir. Bu yöntem ile saçlar dikkatli ve özverili şekilde saç köklerine zarar gelmemesi önceliği ile tek tek alınarak saç köklerine enjekte edilmektedir. Saç köklerini ise genel olarak ense bölgesinden almayı uygun buluyoruz. Çünkü bu bölgeden alınan kıllar, tekrar ekildiği zaman dökülme ihtimalleri oldukça azdır. Fakat ense bölgenizde az saç kökleriniz varsa bu bir sorun değildir. Kol ve bacak bölgenizden de ek kıl ve tüyler alınır. Daha sonra bu kıl köklerinin kafada eksiklik olan yerlere ekimi yapılmaktadır.

Kişilerin beklentilerini ön planda tutmaları onlara zarar vermektedir. Bu durumu doktor ile karşılıklı olarak konuşmak gerekmektedir. Kısaca operasyon sonrasında tam olarak nasıl bir görünüme sahip olmak istediğinizi anlatmalısınız. Doktorlarımız bilgisayar ortamında size yapılacak müdahaleyi çıkartmaktadır. Daha sonra sonuçları size sunarlar. Hayal değil, gerçekleri vaat eden, sağlıklı ve mikrop kapmaya müsait olmayacak bir operasyon öneriyoruz. Steril klinik ortamımızda, bizlere güvenerek, kendinizi bize emanet edebilirsiniz.

Düşlediğiniz görünüme ulaşmak, aşılması mümkün olmayan bir hedef değildir. Bunun tam aksine teknolojinin ilerlemesi ile yeni ve daha verimli teknikleri araştırdığımızı bilmenizi isteriz. En verimli olanı yine kullanmaya devam edeceğimizi bilmenizi istiyoruz. Kalıcı görünüme sahip olmak, sizlerin de hakkı. Şirketimizden bilgi alabilirsiniz. Ya da internet sitemizde daha detaylı çözümler bulabilirsiniz. Hair Med’in bir alt web sitesiyiz. Saç ekiminden başka sakal, bıyık, kaş ekimi de yapmaktayız. İhtiyacınız olan her bilgiye bizi arayarak ulaşabilirsiniz.